Receptář Jirky Fialy

image_pdf
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Fiala
Jiří Fiala
2. 3. 2019 14:13

S babičkami chodím na schůzku za účelem dobrodružství! Mnohé jsou vybouřené,takže mají zájem si poplkat u kávičky,nebo jít na procházku! Na vážný vztah mám handicap,že nemám auto a nic nevlastním a babičky už přemýšlí! Mladá děvčata,ta mají jiné zájmy! A u mužů je zajímají jinè věci!Některá babička je zotročena svým synem nebo dcerou,že babička musí hlídat vnuky a na partnera nemají čas! Flexibilních babiček moc není!

Jiří Fiala
Jiří Fiala
2. 3. 2019 11:10

Péťo! Žena musí být kvalitní! Než mít doma Satórii,to raději být sám!

Jiří Fiala
Jiří Fiala
2. 3. 2019 11:01

Péťo! Těch 60 žen,co uvádím se ve většinovém případě týkalo jen fyzické lásky,ikdyž krásné,ale tam nešlo o zázemí! Ty potřebuješ jak fyzickou lásku,ale na zisk titulu FM potřebuješ zázemí!

Jiří Fiala
Jiří Fiala
2. 3. 2019 10:53

Péťo! Křišťálová koule mi říká,že v současné době ženu nemáš! Hned Ti to vysvětlím, jak žena souvisí ze ziskem titulu FM! Na jaře letos,když se seznámíš s kvalitní ženou,kterou si vybereš,tak ta Ti zajistí zázemí,které Ty potřebuneš ,abys dosáhl vrcholného šachového výkonu a ten potřebuješ k zisku titulu FM! Mnohé slavné osobnosti,psaly,že by nedosáhly toho,čeho dosáhly,pokud by jim zázemí nevytvořila kvalitní žena! A to je Péťo Tvůj případ! Neváhej a jdi za úspěchem!!

Jiří Fiala
Jiří Fiala
10. 2. 2019 17:15

Odpovídám panu Batkovi,zde neboť u jeho jména nešla odeslat odpověď! Jeden Aforismus říká: Ženu je těžké získat,ale ještě těžší je se jí zbavit! Na to je asi jediná odpověď: Musíte dobře vybrat a pak musíte mít štěstí,aby z ní nebyla nějaká fůrie! Upozorňují,že ze vztahu lze vždy pod nějakou výmluvou vycouvat! Že Vám jde na nervy,nebo,že jste se zamiloval do jiné!

Jiří Fiala
Jiří Fiala
7. 2. 2019 15:52

Vzkaz pro Fandu!
Fando,nájemnice Anička je mladší než já o 30 let! U ní přísně dodržují pravidlo,co je v domě není pro mě! Takže s ní nic nemám,ikdyž málokdo tomu věří! Co jsem měl možnost se věnovat ženám,tak jich bylo 60! Pracoval jsem ve zdravotnictví a tam bylo děvčat dost! Měl jsem kamaráda a ten mi nedal pokoj,dokud nebyla sehnána děvčata na sobotu na mejdan! Měl jsem mnoho historek,které zde není možno popisovat,protože to zde může číst mládež! Pokud bychom se setkali někde v hospodě,mužů Ti je povyprávět! Zejm
2 historky s názvem: Žena neví co chce! Ty jsou skutečně pikantní! Pokud by se historky sepsaly byla by o tom knížka s názvem Zdravotník Casanovou! Knížku jsem nesepsal,abych nebyl v historii veden jako sukničkář! Takhle jsem veden jako šachista,fotograf přírody a krajiny,autor publikace o Přírodním parku Terezské údolí a regionálních pohádek a pověstí! Jinak působím v inzerátech na seznámení! Mým handicapem je,že nemám auto a nic nevlastním! Když jsem byl o něco mladží setkával jsem se se ženami 35 let na nudistické pláži v Olomouci na Poděbradech! Měly rády meruňky,tak si je jeli ke mě na chatu natrhat navečer! Domů se jim již večer jet nechtělo a tak jeli až ráno! Já byl spokojen,že jsem měl milou společnost a ony vezli si domů kabelu meruněk! Jinak jsem měl 3 manželky,byl jsem příznivcem ženění! V inzerátech působím stále ikdyž s přestávkami! Myslím,že to zase rozjezdu na jaře! Je to dobrodružství kdo přijde! Je to,ale jiné seznamování než v mládí na zábavě! Pokud bys Fando něco chtěl vědět,tak napiš! Jiří

Jiří Fiala
Jiří Fiala
28. 1. 2019 11:52

Co má dělat šachista- starý mládenec,aby byl šťastný! Odpověď je jednoduchá: Najít si ženu! Kde si ji najde? Vemme šachistu starého mládence který má 40 let! Na zábavy již nechodí,velká náhoda by byla kdyby ji našel na koupališti ,nebo v práci! Co tedy udělá: Dá si inzerát na seznámení! Možností je mnoho,uvedu 1 a tou je inzertní časopis PROFIT! Inzerát zanese osobně napsaný do inzertní kanceláře Profitu v Olomouci tř.17.listopadu za DDM! Jsou tam do 16,30!
Napíše,ať mu dají inzerát do rubriky: ON HLEDÁ JI! a pod značkou např.Zn.“ léto ve dvou“! Opakování si dá 3x! Vloni to stálo 90kč! Jakmile vyjde v Profitu inzerát ,kancelář čeká 14 dní na odpovědi a pak Vám je pošle na Vaši adresu domů! Pokud nechcete zaslat odpovědi domů,tak jim řeknete,že si pro odpovědi přijdete do kanceláře!
Co máte napsat do inzerátu!
Příklad inzerát podává středoškolák!
SŠ 40/180/90 abstinent,nekuřák se zájmem o přírodu hledá k vážnému seznámení pohlednou partnerku do 35 let ,obdobných zájmů! Rozvedená s 1 dítětem není překážkou! Partnerka nejraději z OL! Bydlím ve městě v RD na chatu zajíždím na venkov
Zn,“ Mít rád“

Pak uvedete svoji adresu a tel,to se v inzerátu neobjeví a podepíšete se!
Odpovědí Vám přijde asi 8! Když jsem napsal že jsem podnikatel( byl jsem OSVČ) odpovědí Mi přišlo 30!
Z dopisů si. Vyberete 1 a tu pozvete na schůzku! Ona tam má tel! Nedoporučují rozdělávat najednou více žen! Nejprve 1 a když to nevyjde tak pak 2. Ženu pozvete v OL do kavárny! Kdo má platit útratu na 1. Schůzce,o tom není na internetu jednotný názor! Jak poznáte,že má o Vás žena zájem!
V kavárně se Vám divá do očí,velice se baví,směje se a je příjemně naladěna! Pokud,ale čumí do neznáma,nebo se dívá na hodinky,je to špatně,další schůzka nebude! Pamatuj! Na ženu nesmíš spěchat! Ty bys ji chtěl hned,jenže ona si na Tebe musí zvyknout na více schůzkách ! Pokud schůzka nevyjde zkoušíš další a další,až mezi Vámi přeskočí jiskra a Ty se seznámíš!
Pokud máš auto,byt a vyděláváš a jsi alespoň průměrného vzhledu jsi pro ni ideální partner! Hodně štěstí při seznamování přeje Jiří Fiala

Jiří Fiala
Jiří Fiala
28. 1. 2019 10:55

Pozvánka na šachový turnaj do Prahy! Mezinárodní šachová dovolená!
2.turnusy! 1.turnus 20.7.-27.7.2019 a 2. turnus 27.7- 3.8.2019!
Pořádá Jindra Kolerová
O propozice si napsat: Jindra.kollerova@mybox.cz
Tel : 241407355! Propozice jistě vyjdou i na stránkách Peter Mego! Jiří Fiala

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial